LadyVu.com

Meni rawfoodist

meni rawfoodist

Surova foodists prehrana vključuje sveže surove hrane, ki se gojijo v okolju prijaznih razmerah, brez dodajanja umetnih stimulansov rasti in niso bile zamrznjene ali kuhane.

Osnovno živilo v surovih foodists je sveže repe, tj solata, peteršilj, koper, vrhovi nekaterih pridelkov. Izpolnite seznam divjih zelišč - koprive, regrat, deteljo in mnogi drugi. Zelena je zelo pomemben beljakovin, tako da ta živila oskrbujejo telo z esencialnimi aminokislinami in energije. Zelišča so bogati z vitamini in minerali, ki skrbijo za imuniteto in normalizira delovanje vseh organov in sistemov.

Meni surovine foodists vedno vključen svežega sadja in listnate zelenjave, okopavine, vendar je priporočljivo, da uporabite zelo malo. Najbolj bistvena sadja so jabolka, saj so bogate z železom, ki je potrebna za rdečih krvnih celic, in agrumov, ker vsebujejo poleg vitaminov, proti raku in antioksidantov.




Glavna hrana v poletni prehrani je - jagode. Lahko jesti veliko vrtne jagode - češnje, ribez, jagode, maline, in divje - brusnice, brusnice, jagode in drugih.

Suho sadje, različne semena in oreščki so sprejemljivi za namizne surovin foodists tudi.

Surove foodists mora pojesti zadostno količino medu, rastlinska olja (še posebej, olivno in laneno seme) .Za pravilno delovanje prebavnega trakta, ki jih potrebujejo veliko vode, - če ste prešli na meni surovih živil, piti vsaj 3 litre vode na dan.

Surova meni foodists za dan

  1. Surovo foodists zajtrk vključuje sveže solate, urejeni, na primer olivno olje. Lahko piti svež sok iz pomaranče.
  2. Za kosilo jedi za surove foodists lahko razlikujejo zrn, ki kalijo in sveže domače mleko v majhnih količinah, da sadno solato z dodatkom slive in orehi. Če živite v bližini morja, je mogoče uporabiti sveže morske sadeže.
  3. Za kosilo priporočamo veliko jagod in jabolk, odvisno od sezone.
  4. Za večerjo, jedo nekaj koristnih sadje z medom, ne moreš ocvrta sončnična semena ali lubenice.

Video: Surove foodists meni za dan: Zajtrk | kosilo | večerja | okvirni prehrana

Video: Kaj je za zajtrk, kosilo in večerjo? Surova meni foodists za ta dan. Osebna Dnevnik | Vi in šport

Video: Otroške recepti | meni za otroka rawfoodist | surova | vegan | Recept od okusa&barva

Video: Raw dietna prehrana. 7 trenutki prehod, ki je strah začetnike surove foodists

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný