LadyVu.com

Klasična Charge Darja Lisichkin

Klasična Charge Darja Lisichkin

Vsi se spomnimo brezskrbnih šolska leta, ko polnjenje

- je bilo nekaj nepopisno navdušenje in telesno vadbo povzročena željo, da zbolijo, ali pa vsaj, da bi dobili certifikat za sprostitev "zdravstvenem stanju" od zdravnika. Torej, klasična Charge Darja Lisichkin - komaj zaznaven namig teh letih. Edina razlika je, da sedaj ti in misli in dejanja skuša izpolniti klasično polnjenje Lisichkin Darja, in v šoli vsako priložnost, da ne izpolnjuje učitelj telesne vzgoje na hodniku.

Klasična polnjenje Daria Lisichkin




Torej začnemo preprosto, vendar pa nedvomno koristno kompleks klasično polnjenje Daria Lisichkin.

  1. Vrat - roke na pasu, noge ramen širina narazen, mash vratu. Opravite prvi nagne naprej, nato pa nazaj (zelo previdno in brez nenadnih gibov), nato pa izmenično naprej in nazaj. Ali obrne glavo na desno, nato levo, nato pa izmenično v desno in levo pobočjih. Opravite pobočja na ramena - so pripravljeni uho na desno ramo, nato enake nagne na levi rami, nato pa - v nadomestnih pobočja na obeh straneh. Izvede vrtenje v krogu - prvo, nato pa v drugo smer.
  2. Mash ramena - roke dvigniti nivo ramen, zaradi česar nihanje pred njim, ki prečkajo roke.
  3. Eni strani gre gor, drugi - navzdol. Dvignite desno roko, spustite levo, roke pridružil na prsih. Izvajamo 8-krat, nato pa iz rok v roke. In potem mi še nadaljnjih 8-krat, izmenični roke.
  4. Upognite kolena, roke dajo na ramenih. Pipe ramena nazaj, prsni koš caved, pridružite komolce spredaj, zaokroženo nazaj. Izvedite krožno vrtenje ramen.
  5. Vrtenje rok v krogu - povečati obseg gibanja, kar 8 rotacije naprej, 8 nazaj.
  6. Noge ramen širina narazen, roke n nape. Izdelava pobočja na levi strani, nato pa z desno nogo.
  7. Levo roko navzgor razširi, takoj za sega - se bend v desno. Izvajamo 8-krat, nato pa iz rok v roke.
  8. Roke raztegne na straneh v višini ramen, delaš širi telo in roke.
  9. Napenja kolena na prsih, sam pomagati z obema rokama. Mi 8-krat na nogi.
  10. Noge skupaj, smo se razvijejo desno nogo nogavica na stran, roke na svojem pasu. Dvignite desno nogo navzgor po strani, smo opozoriti koleno čim višje. Mi 8-krat na nogi.

Video: Classic Charge Darja Lisichkin

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný