LadyVu.com

Kaj lahko namesto sladkorja s pravilno prehrano?

nadomeščajo sladkor s pravilno prehrano

Večina prehrano se strinjajo, da je treba zmanjšati število sladkorja

v prehrani. Vendar pa vsi ne morejo odreči, tudi zaradi zdravja in lepo sliko. Da ni treba, da si mučenje in popolnoma odreči sladkarij, morate vedeti, kaj lahko nadomestite sladkor s pravilno prehrano. Še posebej zato, ker obstajajo različne možnosti za reševanje tega vprašanja.

Sladkor se lahko nadomesti z izgubo telesne teže?

Najpogosteje, strokovnjaki priporočajo tistim, ki so na dieti, nakup sladilo, kot stevia, aspartam ali saharin, ki jih je mogoče kupiti v skoraj vsako drogerijo. Toda to je le ena verzija, kaj lahko namesto sladkorja v prehrani. Nič manj koristno uporabiti medu ali javorjev sirup. Lahko se doda čaja ali kave, sladkanje svoj ovsena kaša ali izboljšanje okusa skuta. Vitamini, ki jih vsebujejo izdelki so zelo koristen za tiste, ki omejuje vnos kalorij.

Zdaj govoriti o tem, katere izdelke lahko namesto sladkorja za proizvodnjo različnih prehranskih ali peko enolončnice. Seveda, za te namene lahko uporabite nadomeščajo sladkor, in dejal, medu in javorjev sirup. Vendar pa obstaja takšna možnost, kot so suho sadje. Dodano v skuto puding, lahko da bo bolj okusna in sladka, vendar jed sam je veliko bolj uporaben.

Ali je mogoče zamenjati sladkorja fruktoze?

Veliko ljudi ne ve, ali je pravilna rešitev, da bi jedli med dieto fruktoze. Strokovnjaki ugotavljajo, da to ne bi bilo treba storiti. To je naravno sladilo, ki je uporabno za ljudi, vendar to nikakor ni mogoče uporabiti za tiste, ki imajo prekomerno telesno težo.

Fruktoza se pretvori v maščobo hitreje kot sladkor, tako da sprememba ni smiselna.

Video: Moja lastna prehrana: kupujejo izdelke. Moja prehrana. Kot sem hujšanje in ohranjanje teže

Video: Q & A s Alex Kovalkova. O juhe, izgublja težo, čokolade in najljubših filmov.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný